Hei! Käytämme sivustollamme evästeitä käyttökokemuksen parantamiseksi. Käyttämällä sivustoa hyväksyt evästeiden käytön.

Etusivu / Ess Autotalo
Latvalantie 5, 60510 Seinäjoki (Hyllykallio)
010 764 9000

Ess Autotalo

Osoite

Latvalantie 5, 60510 Seinäjoki (Hyllykallio)


Puhelinnumero

010 764 9000


Sähköposti

ess@sok.fi


SAMAN KATON ALLA:

S-Etuhuolto   Puh. 010 764 9040*

Ess Katsastus   Puh. 010 764 9100*

Varaosat   Puh. 010 764 9020*

* Puhelun hinta 0,0835 €/puhelu + 0,1209 €/min.
Reklamaatiot ja laskutustiedustelut ma-pe 8-16 puh. 010 764 6250, puhelun hinta 0,88 €/min (Viestintävirasto vahvistaa hinnan vuosittain.)

Jätä meille soittopyyntö syöttämällä puhelinnumero alla!

Puhelinnumero

Tarkista puuttuvat tiedot.

Kiitos yhteydenotostasi!

Automyynti

Harri Huhtala

Automyyjä

050 306 4343

harri.huhtala@sok.fi

Jani Kekola

Automyyjä

050 306 4341

jani.kekola@sok.fi

Pauli Puska

Automyyjä

050 306 4342

pauli.puska@sok.fi

Juha Yliselä

Automyyjä

050 306 4340

juha.ylisela@sok.fi

Heikki Latvala

Vaihtoautopäällikkö

050 406 5671

heikki.latvala@sok.fi

Marjut Lamminmäki

Autosihteeri

marjut.lamminmaki@sok.fi

Juha Stenius

Myyntijohtaja

010 764 9110

juha.stenius@sok.fi

Huolto

Susanna Lehtiniemi

Töiden vastaanotto

010 7649 040

Niko Lindholm

Töiden vastaanotto

010 7649 040

niko.k.lindholm@sok.fi

Jukka Nummi

Töiden vastaanotto

010 7649 040

jukka.nummi@sok.fi

Teijo Suuluhta

Töiden vastaanotto

010 7649 040

teijo.suuluhta@sok.fi

Mika Vuorela

Töiden vastaanotto

010 7649 040

mika.vuorela@sok.fi

Vesa Nummijärvi

Varaosat

010 7649 020

vesa.nummijarvi@sok.fi

Ari Harju

Jälkimarkkinointipäällikkö

010 7649 044

ari.harju@sok.fi

Timo Kalliokoski

Autokatsastus

0107649100

ess.katsastus@sok.fi

Juhani Lauttamus

Autokatsastus

010 764 9100

ess.katsastus@sok.fi

Automyynti

010 764 9000

Avoinna

ma-pe 8-18

la 10-15

S-Etuhuolto

010 764 9040

Avoinna

ma-pe 8-18

la 9-14

Varaosat

010 764 9020

Avoinna

ma-pe 8-18

la 9-14

Ess Katsastus

010 764 9100

Avoinna

ma-pe 9-17

la-su suljettu

Osoite

Latvalantie 5, 60510 Seinäjoki (Hyllykallio)